CSK35-2RS One way Bearing Sealed Sprag Freewheel …
CSK35-2RS One-way clutch Sealed Bearing, inner diameter is 35mm, outer diameter is 72mm and width is 22mm. Item: CSK35-2RS Bearing ; Type: One-Way Clutch Bearing