INA (Schaeffler) – GRAE50-NPP-B – Motion …
INA (Schaeffler) GRAE50-NPP-B Ball Insert Bearing – 50 mm ID, 3.5433 in OD, 1.1875 in Width, Eccentric Collar, Round Bore