2pcs SCS16LUU SC16LUU 16mm Linear Ball …
2pcs SCS16LUU SC16LUU 16mm Linear Ball Bearing Motion Bearing Pellow Slide Bolck Linear unit for XYZ Table CNC Router: Amazon.com: Industrial & Scientific
Round Rail Linear Bearings,linear pillow …
Linear Motion Ball Bearing for CNC DIY Parts …
用户评级: 2/5
Linear Bearing Block SCS16LUU (Long …
SCS16LUU is an closed type linear ball bearing with Aluminum block mounted. This bearing is twice as long as the standard linear bearings, and actually contains 2 linear bearings side-by-side in each housing. The inner diameter (which is the same as the shaft diameter) is 16mm. It can be mounted on 16mm linear shaft. I
Linear motion ball slide units linear bearing …
SCS16LUU Linear Block Bearing – MAKERALOT
SCS16LUU Linear Block Bearing Inside Bearing: LM16LUU Inner Diameter: 16mm Bearing rows: 5 Block Size: 50mm x 85mm x 38.5mm SCS16LUU 16mm Router Motion Slide Unit Linear Block Bearing CNC Router Price Included: SCS16LUU Linear Block Bearing …
SCS16LUU Aluminum Rail Linear Slide Long …
用户评级: 2/5
Linear Bearing Scs16uu, Linear Bearing …
SC16LUU SCS16LUU 16mm 4 Pcs Linear Ball …
SC16LUU SCS16LUU 16mm 4 Pcs Linear Ball Bearing Block CNC Router Pillow: Amazon.com: Industrial & Scientific