LFR5204-16KDD U Groove Track Roller Bearing …
LFR5204-16KDD U Groove Guide Track Roller Bearing, …
LFR5204-16NPP 20mm ID x 16mm U Groove Sealed …
LFR5204-16NPP 20mm ID x 16mm U Groove Sealed Track Roller Bearing Track. … LFR5204-16NPP 20mm U-Groove Sealed Guide Bearing One Bearing: … Linear Motion Guide Way 6×24.5x5mm V Groove Track Roller Bearing with Tire
U Groove Track Roller Bearings Guide Wheels …
Finesun LFR5204-16KDD 20mm ID x 16mm U Groove …
This LFR5204-16KDD U-groove track roller bearing is double sealed, has a steel cage, and conforms to the ABEC 3 precision standard. It has a 20 mm inside diameter, a 52 mm outside diameter, a 22.6 mm depth, and a 16 mm U groove.