LFR5201-12 NPP Track Roller Bearing, LFR5201-12 …
LFR5201-12 NPP Track Roller Bearing 12x35x15.9-XLB or OEM or Your named brand LFR5201-12 NPP bearing,Seals Type:RUBBER,Material:chrome steel,Precision Rating:PO,P6,P5 from Xing Lun Bearings Group Limited,LFR5201-12 NPP track roller bearing Size : dw=12mm; d=12mm; D=35mm; C=15.9mm; B=15.9mm Weight : 0.068KG Material