GE260-UK-2RS Spherical Plain Bearing …
GE260-UK-2RS Spherical Plain Bearing 260x370x150mm 260x370x150- GE260-UK-2RS bearing,Seals Type:,Material:Chrome Steel,Precision Rating: from …
GE260-UK-2RS轴承GE280-UK-2RS轴承GE300-UK-2RS …
GE260-UK-2RS轴承GE260-UK-2RS轴承GE260-UK-2RS …
INA (Schaeffler) GE260-UK-2RS Spherical …
INA (Schaeffler) GE260-UK-2RS Description . Radial Bearing – 260 mm Bore, 370 mm OD, 150 mm Width, Seal