Bearing Ge16es 2rs, Bearing Ge16es 2rs …
GE16ES Bearing – Tradebearings
GE16ES-2RS – 16 mm x 30 mm x 14 mm – …
GE16ES-2RS-Bearing High Quality Spherical Plain Bearing with dimensions 16 mm x 30 mm x 14 mm available to buy online from stock with same day despatch