Sprag Type One Way Clutch Bearing Csk35 Csk35 2rs …
China Sprag Type One Way Clutch Bearing Csk35 2RS …
CSK35-2RS,CSK35-2RS-P,CSK35-2RS-PP One way …
CSK35 One way Bearing Sprag Freewheel Backstop …
with Keyway Seal One Way Clutch Bearing Csk35 …
CSK35 CSK35PP one way clutch bearing overrunning …
CSK35-2RS One way Bearing Sealed Sprag Freewheel …
CSK35-2RS One-way clutch Sealed Sprag Freewheel Bearing CSK35-2RS One-way clutch Sealed Bearing, inner diameter is 35mm, outer diameter is 72mm and width is 22mm.