ball screw support unit BK25 BF25 housing, …
Support Unit – HIWIN
BK25 32mm BALLSCREW END SUPPORT …
Support Unit – THK
Bf25, Bf25 Suppliers and Manufacturers at …
BF25 32mm BALLSCREW END SUPPORT …
The BF25 fits the non-driven end of the ball screw and uses a 25mm bearing to support the ball screw. The bearing is allowed to slide inside the housing, to allow for …
FBT SFU3205 RM3205 Anti backlsh Ballscrew …
FBT SFU3205 RM3205 Anti backlsh Ballscrew Kits =1Pcs SFU3205 900mm – C7 with ballnut + 1Set BK25/BF25 End Support + Nut housing + end machining for BK25/BF25…