LFR5206-25KDD 25mm ID x 25mm U Groove Track Roller Bearing …
6.4mm Bore Bearing with 28.5mm Pulley U Groove Track Roller Bearing 6.4×28.5x8mm 4mm Bore Bearing with 18mm Shielded Pulley U Groove Track Roller Bearing 4x18x7mm U Groove Ball Bearing + Fixing Screw Double Row Pulley SG20 + Eccentric Wheel